İslamiSohbet Odaları

Türkiye'nin her geçen gün büyüyerek sanal alemdeki müminlere İslami Chat ve Dini Sohbet konuları veren sitesi ile tanışmanın artık vakti gelmedi mi? O halde bir tıkla sisteme bağlanın ve islami sohbetleri takip edin!

İSLAMİ SOHBET ODALARI

Rabbimiz müminler kardeştir diye buyurmuştur. Bizler de bu anlayışla kardeşliğimizi değerli kılan yüce Allah’ın huzurunda birbirinden güzel kardeşlerle aynı ortam içerisinde dini sohbet etmek ve İslam dini adına bir şeyler katabilmek amacıyla İslami Sohbet odalarını aktif ederek, bu uğurda bismillah dedik. Şu an bulunduğunuz platform öyle bir değerdir ki; kan bağı ya da herhangi bir soy bağı olmasa bile önemli olan ortak cevherimiz dinimizdir. Siz kıymetli kardeşlerimizi de günün tüm saatlerinde hiç çekinmeden sitemiz üzerinde misafir etmekten onur duymaktayız.

Kalben Huzur Bulacağınız İslami Arkadaşlık Sitesi

Biz faniler başarılı olabilmek için başkalarına değil, her daim kendine bakarak sorumluluğu kendinde bulmalıdır. Zira en son sohbet konusunda işlediğimiz gibi başkalarının hatalarıyla ilgilenmek, kişinin şahsi yanlışlarını görmesine engel olmaktadır. İbadetlerin Allah katında değer kazanması ihlas, samimiyet ve huşuya bağlı olmaktadır.

Rabbimizin huzurunda tevazu ve teslimiyet içerisinde bulunmaktadır. Kalben ve bedenen rabbine hürmet ve itaat ederek boğun eğmeliyiz. Kader yüce Allah’ın ezelden ebediyete kadar olacak bütün olayların yerini ve zamanını, özellik ve niteliklerini ezeli ilmiyle bilip sınırlaması ve takdir etmesi demektir.

Bir ayette buyurulduğu üzere; gaybın anahtarları rabbimizin yanındadır, onları ondan başkası bilemez. Karada ve denizde yaşanan ne varsa yalnız o bilir, ilmi dışında bir yaprak bile düşmez. Her gün binlerce kardeşimizin hiç çekinmeden giriş yaptığı bu dini chat mekanına siz değerli kullanıcıları da bekliyoruz.

Kader ve kazaya inanmak demek, hayır ve şer, iyi ve kötü, acı ve tatlı, canlı ve cansız, faydalı ve faydasız her ne varsa hepsinin rabbin bilmesi/dilemesi/kudreti/takdiri ve yaratmasıyla olduğuna, Allah’tan başka yaratıcı bulunmadığına inanmak demektir.

Tüm Globalar Odalarımız:

  • #İslamiSohbet İslami Dini adına hocaların vaaz ve sohbetler verdiği sitenin giriş kanalıdır.
  • #İslamiRadyo İlahi ve dini ezgileri dinleyeceğiniz islami radyo yayıncılarının olduğu kanalıdır.
  • #İslamiOyun Dini bilgilerinizi geliştirmek ve pekiştirmek için soru cevap bot destekli oyun kanalıdır.

Müminler Mobil Dini Chat Uygulamasında Buluşuyor

Yıllardan beri tüm mümin kardeşlere sunmuş olduğumuz İslami arkadaşlık hizmetini kesintisiz şekilde İnternet aracılığıyla vermekteyiz. %100 mobil uyumlu olarak İslami Chat Uygulaması içinde büyük/küçük, kadın/erkek, yaşlı/genç herkesin birbiriyle kurduğu bağ aracılığıyla gönderdiği mesajlar chat sitesi iletişimi oluşturmaktadır.

Hepimizin çok iyi bildiği husus; Tek olmak, eşsiz olmak yalnızca Allah’â mahsustur. Bizler bir hayat arkadaşına, yuvaya, güvene ve kalben temiz bağlılığa muhtacız. Desteğe ve paylaşıma, şefkate ve huzura, ilgiye ve sevgiye, kısacası ahlaklı sohbet edilebilecek bir aileye ihtiyaç duyarız. İşte tam da bu durumda dini bilgiler ve islami sohbet evlilik web sayfamız ortaya çıkmaktadır.

İslami Sohbete Bağlanmak İçin Tıklayınız: https://www.turkishchat.net/islami-sohbet/